14.5 C
Panevezys
2024 / 06 / 19

Horoskopai rugpjūčio 14 dienai

Ar jau skaitėte?

AVINAS
Jūs viską norite gauti greitai ir kuo didesniais kiekiais. Ar nesutiktumėte apsiriboti žvirbliu saujoje? Šiandien stenkitės daugiau būti tarp žmonių, nesukančių sau galvos formalumais.

- Reklama -

JAUTIS
Po ganėtinai ilgo santykinės ramybės meto vėl ateina permainos. Artėjate prie posūkio taško, galinčio radikaliai pakeisti jūsų gyvenimą.

DVYNIAI
Visai nėra laiko ilsėtis. Kažkokie netikėti įvykiai įsuks jus į permainų verpetą. Priimkite jums mestą iššūkį – kaip kitaip pasaulis sužinos, koks puikus ir protingas esate?

VĖŽYS
Jūsų finansinė padėti visai nebloga, todėl ilsėtis galite ramiai. Kur kas didesnės yra problemos šeimoje. Kol dar nepraėjo noras, vertėtų kaip nors taisyti padėtį – bandyti taikytis, prašyti atleidimo ar panašiai.

LIŪTAS
Šiandien būsite gerai nusiteikęs, žvalus ir pasiryžęs kalnus nuversti. Pati geroji diena pagaliau atlikti tai, apie ką seniai svajojate, bet vis niekaip neišdrįstate.Kita vertus, susilaikykite nuo patarimų kitiems – vargu ar jie bus naudingi.

MERGELĖ
Šiomis dienomis būkite itin atsargus. Tas, kuris nėra jūsų sąjungininkas, gali tapti itin sunkiai įveikiamu oponentu. Varginančią problemą netikėtai gali padėti išspręsti šeimos nariai. Norėtumėte ištrūkti kur nors atsipūsti, bet vargu ar pavyks.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Sėkmė įkvėps optimizmo, gal net ir per daug. Aplinkinių palankumą pelnysite būdamas mandagus ir tolerantiškas. Galite turėti problemų bandydamas susiskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Apsidairykite, gal kas galėtų jums duoti protingą patarimą?

SKORPIONAS
Pasidalykite savo nepaprastais sumanymais su žmonėmis, kuriais galite pasitikėti. Būti sąžiningam ir atviram kartais itin skausminga, bet saldus melas – dar blogiau. Tinkama diena pradėti naują dietą ar užsiimti fiziniais pratimais.

ŠAULYS
Viskas, kas iškrenta iš įprastų rėmų, žada jums pramogų ir ištrauks jus iš kasdieninės rutinos. Eidamas į svečius, būtinai turėkite nors nedidelę dovanėlę. Kažkoks ypatingas žmogus trokšta praleisti laiką kartu su jumis.

OŽIARAGIS
Išsiaiškinsite, kad turite konkurentų. Na nieko, dar ne viskas prarasta. Neigiamas rezultatas – taip pat rezultatas. Bet kuriuo atveju būsite įgijęs naujo vertingo patyrimo.

VANDENIS
Jumyse bunda žvėris ir traukia jus medžioklėn. Taisyklės ir apribojimai skirti silpniesiems. Atgailausite, jei labai reikės, kurią kitą dieną.

ŽUVYS
Savaitę baigiate ganėtinai išsekęs. Tie, su kuriais dirbate, turėtų tai žinoti bent jau todėl, kad dabar esate silpnoji grandis. Poilsis savaitgalį būtinas jėgoms atstatyti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

TOP naujienos

Kaip žmonės užsikrečia legioneliozės bakterijomis?

2023-05-05 NVSC Kauno departamentas per pietus gavo antrą pranešimą iš gydymo įstaigos apie mirties atvejį. Miręs asmuo priklauso 65+ amžiaus grupei. Iš viso šiuo...

Dabar vištienos dešrelės „Rimi“ – pigiau: kepdami ant grotelių greitai paruošite vakarienę visai šeimai

Kai lepina malonūs orai, savaitgalio pietums ar vakarienei po darbų smagu užsikurti grilį ir šio to išsikepti ant ugnies. Vis dėlto, gaminant visai šeimai...

Sveikos gyvensenos ekspertas: nepakankamas dėmesys sportininkų mitybai garantuoja traumas

Daug kalbant kokia svarbi mityba ypač sportuojantiems žmonėms, ekspertai pastebi, jog retas profesionalus sportininkas turi mitybos planus, o ką kalbėti apie sportuojančius paauglius ar...

Horoskopai kovo 30 dienai

AVINASPamėginkite imtis aktyvių veiksmų iš pat ryto. Turėtų sektis tvarkyti organizacinius ir su finansais ar švietimu susijusius reikalus. Nesiguoskite, kad šiandien tik pirmadienis, taigi...

Šeštadienio popietę nuo Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo tako nuslydo orlaivis

Šeštadienio popietę nuo Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo tako nuslydo bendrovės „Avion Exress“ orlaivis. Tačiau šio incidento metu nukentėjusių nėra, informuoja Lietuvos oro uostai. „Šiandien apie 14.20 val. Vilniaus oro uoste nutūpęs oro bendrovės „Avion Exress“...

Birželio 11-os dieną vietomis trumpai palis. Aukščiausia temperatūra 20–25

Šiandien orai bus ramesni ir truputį gaivesni. Birželio 11-os dieną vietomis trumpai palis. Aukščiausia temperatūra 20–25, pajūryje 17–19 laipsnių. Birželio 12 d. vietomis trumpai palis. Temperatūra naktį 9–14, dieną 20–25, pajūryje 17–19 laipsnių šilumos. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS